+48 511 029 464 warasadam@gmail.com ul. Kościelna 12, 34-424 Zaskale
Please install and activate the "Revolution Slider" plugin to show the slides.

studio nagraniowe

Waras Studio zlokalizowane jest w Zaskalu (koło Nowego Targu). Specjalizujemy się w muzycznych nagraniach zespołów i wokalistów. Wykonujemy również komercyjne nagrania lektorskie dla firm. Realizujemy wszelkie rodzaje rejestracji dźwiękowych na potrzeby naszych klientów. W naszym studiu można nagrać zarówno całe albumy czy epki, jak i proste dema oraz muzyczne prezenty dla bliskich.

W obszarze nagrań muzycznych nagrywają u nas z powodzeniem zarówno młode i amatorskie zespoły oraz wokaliści, jak również zawodowi muzycy. Waras Studio w zakresie realizacji dźwięku działa już od ponad 2 lat i w tym czasie gościło u nas wielu muzyków.

W naszym studiu można nagrać zarówno całe albumy czy epki jak i proste, tanie dema oraz muzyczne prezenty dla bliskich (np. nagrania wokalu do podkładu instrumentalnego). Można u nas zrealizować kompleksowo sesje nagraniowe począwszy od nagrania poszczególnych śladów instrumentów przez miks materiału aż po finalny mastering. Można też przyjść z nagranymi w innym miejscu śladami i dokonać samego ich miksowania lub wykonać tylko finalny mastering, gdy ma się już nagrany i zmiksowany materiał. Każdy wariant współpracy z nami jest możliwy.